O čem mluvíme

Politické hnutí KARLOVARÁCI

Koncerty ,,Muzikanti pomáhají” vynesly téměř 164 tisíc korun.

On-line koncerty, které organizovala agentura Vlny, Vladimíra Suchana ve spolupráci s KV Arénou a městem Karlovy Vary, proběhly letos 26. a 27. února v prostorách Haly pro míčové sporty, sledovalo  více než 15 tisíc diváků. Koncerty „Muzikanti pomáhají“ byly velmi úspěšné a na transparentní účet přinesly částku téměř 164.000,- Kč.

Celkem 108 muzikantů a techniků se účastnilo realizace dvou čtyřhodinových koncertů na podporu charitativních akcí pro sportovce a seniory v Karlových Varech.

Vybraná částka bude rozdělena mezi karlovarský plavecký klub SK KONTAKT KARLOVY VARY a hokejový klub SKV Sharks Karlovy Vary, které nabízejí pohybové aktivity a sport osobám s tělesným i jiným zdravotním postižením. Nejvyšší částku, 110 tisíc korun, obdrželo Městské zařízení sociálních služeb v Karlových Varech, a to na podporu akcí pro seniory.

,,Další koncert „Muzikanti pomáhají“ by se měl uskutečnit 27. prosince letošního roku. Znovu vystoupí hudebníci různých žánrů z Karlových Varů”, dodal Vladimír Suchan.