Kdo jsme

Politické hnutí KARLOVARÁCI

Politické hnutí Karlovaráci se začalo formovat v roce 2013 se zaměřením na místní a regionální politiku.

Naše hnutí vzniklo a vlastně se stále formuje zcela spontánně ze slušných občanů Karlových Varů, kterým není lhostejné, kam naše město směřuje. Najdete mezi námi občany, kteří se celý život zabývají palčivými problémy města. Ať se jedná o oblast životního prostředí, veřejných financí, hospodaření, rozvoje, dopravy, sportu, kultury či školství. Jsme prostě různorodý tým lidí učitelů a lékařů přes podnikatele, živnostníky i zaměstnance všech možných profesí. Máme mezi sebou nadšence kulturní i sportovní, ale především máme společný cíl.

Vést Karlovy Vary tak, aby radnice skutečně fungovala pro občany našeho města. Osud Karlových Varů nám není lhostejný a chceme je modernizovat a dále rozvíjet. Výsledky naší práce jsou už také vidět, celé uplynulé volební období jsme naplňovali náš volební program a na tváři města je to znatelné. V minulých komunálních volbách jsme od svých voličů znovu dostali důvěru a na vedení města se dále podílíme.

Nemáme politické a stranické sekretariáty, nejsme nikomu zavázáni, nemáme za sebou žádné skandály ani rozporuplná rozhodnutí. Je nám cizí neustálé obviňování a snahy jiných názorových táborů nám podsouvat klientelistické zájmy. Jsme občané, kteří se nebojí věci změnit k lepšímu.

Naším jediným cílem je, aby Karlovy Vary byly městem spokojených lidí. Žijeme tu s Vámi

KARLOVARÁCI