O čem mluvíme

Politické hnutí KARLOVARÁCI

Vyjádření Michala Vachovce

Důvody, které mě k rezignaci na post zastupitele města Karlovy Vary vedly, rozhodně nespočívají v nějakém odklonění se od programu politického hnutí Karlovaráci, ani nepramení z jakýchkoliv politických či osobních rozporů.

Byl jsem spolu s kolegy z hnutí Karlovaráci mimořádně potěšen, že jako nováček na politické scéně jsme ve volbách získali tak velkou podporu voličů. Já osobně jsem kandidoval na 10. místě kandidátky a nečekal jsem, že bych mohl být z tohoto místa do zastupitelstva města zvolen. Tato podpora mě velmi potěšila, ale zároveň i překvapila. Po zralé úvaze jsem ovšem vyhodnotil, že bych se v současné době s plným nasazením nemohl této velmi zodpovědné práci člena zastupitelstva města věnovat. Důvodem je zejména mé pracovní vytížení.

Politické hnutí Karlovaráci má nadále mou podporu a mé maximální sympatie a jsem rád, že mohu s takovýmto týmem nadšených lidí spolupracovat. Všem voličům, kteří mi ve volbách dali svůj hlas, velmi děkuji, jsem mile potěšen jejich důvěrou a zároveň se jim za složení mandátu omlouvám. Chtěl bych však zdůraznit, že náhradnice, která za mne mandát získá, si jej opravdu zaslouží, bude se práci v zastupitelstvu města plně věnovat a jsem přesvědčen, že bude pro Karlovy Vary velkým přínosem.

Mgr. Michal Vachovec