O čem mluvíme

Politické hnutí KARLOVARÁCI

V Karlových Varech se po dlouhých 33 letech začal opravovat bývalý areál mototechny

V Karlových Varech se po dlouhých 33 letech začal opravovat bývalý areál mototechny.

Dlouho zanedbávaný objekt, který se nachází v městské části Rybáře, je známý především starším generacím jako místo, kde se prodávaly a opravovaly automobily a motorky. V průběhu let se areál stal symbolem opuštěnosti a chátrání, což se teď mění díky rozsáhlé rekonstrukci.

Plány na obnovu tohoto významného místa zahrnují komplexní rekonstrukci budov a infrastruktury, které jsou již v pokročilém stádiu zchátralosti. Projekt bude financovaný ze soukromých zdrojů a má za cíl vytvořit moderní multifunkční centrum, které do oblasti přivede nové investory. Nová budova bude zahrnovat kancelářské a zdravotnické prostory, obchodní jednotky a další. Plánuje se také revitalizace okolí a nová parkovací místa pro obslužnost objektu.

Tento projekt přispěje k celkové revitalizaci městské části Rybáře.

“Místo, které bylo po dlouhá léta opomíjeno, dostane novou tvář a význam. Těšíme se, že revitalizace přinese nejen estetické zlepšení, ale také nové pracovní příležitosti a rozvoj místního podnikání,” řekl náměstek primátorky Miroslav Vaněk (Hnutí KARLOVARÁCI)

Obyvatelé města, kteří projekt s nadšením sledují, doufají, že tato proměna přinese pozitivní změny a oživí tuto městskou část Karlových Varů, která si pozornost a péči zaslouží.