O čem mluvíme

Politické hnutí KARLOVARÁCI

Turnaj kroužků Florbal Vary a DDM Karlovy Vary

V sobotu 14. května proběhl historicky první turnaj našich kroužků, které vedeme na základních školách. Turnaj probíhal ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Karlovy Vary na základní škole 1. máje.

Turnaje se zúčastnily děti ze čtyř základních škol v Karlových Varech (Truhlářská, Poštovní, Krušnohorská a 1. máje) a samozřejmě děti z DDM. Celkem si turnaj zahrálo přes dvacet úžasných dětí, zapojili se také jejich sourozenci a rodiče.

Turnaj proběhl ve třech fázích a každá byla trochu jiná. V první byly děti rozděleny podle ročníků a hrálo se systémem 3+1 a 3+0. Ve druhé si proti sobě zahrály jednotlivé školy. A naposled si zahrály děti z kroužků proti svým rodičům a sourozencům.

Jsme rádi, že děti z kroužků, se kterými celou sezonu pracujeme, dostali možnost zahrát si mimo trénink také na turnaji. Pozitivně hodnotím, že turnaj proběhl v přátelském duchu a všichni si ho užili. Určitě to nebyla poslední taková akce,“ vyjádřil se manažer klubu Lukáš Grundler, který měl turnaj celý na starosti.

Zdroj: florbalvary.cz