O čem mluvíme

Politické hnutí KARLOVARÁCI

První mokré krůčky v Baby club Hobit.

Nejedna karlovarská maminka hledá pro svého začínajícího plaváčka ten ideální plavecký bazén. V místě, kde bude trávit svůj čas s dítětem, se musí cítit příjemně, bezpečně a hlavně vítána. Musí udělat rozhodnutí, kterému předchází prostudování několika maminkovských fór, spousta recenzí, rad od kamarádek a nakonec vlastní intuice.

Jednou ze stabilních firem, která má pevné základy a krásné zázemí je Baby club Hobit, který již osmnáct let vítá další a další maminky s dětmi do svého rodinného prostředí bazénu, který je určen pouze pro děti. V zázemí bazénu je i herna pro dětičky a bar s občerstvením pro rodiče.

V Baby clubu Hobit, nabízíme širokou nabídku kurzů pro děti od 3měsíců až do školního věku dítěte. U nás se můžete spolehnout na vyškolené instruktorky s dlouholetou praxí, které pravidelně navštěvují doškolovací kurzy a semináře. Učíme děti základům plaveckých způsobů formou hry. Vzhledem k tomu, že voda je pro děti přirozené prostředí, jsou naše kurzy u dětí velmi oblíbené. Na každý týden připravujeme pestré lekce s individuálním přístupem.

Mezi oblíbené kurzy patří například:
Plavání kojenců( 3-6 měsíců) ve velké vaně s povídáním o všem co nestihnete v ordinaci dětského lékaře.
Plavání dětí (6 měsíců -5let) v našem ‚hobitím‘ bazénku s teplotou vody 31°C.
Plavání starších dětí (5-7let) ve školním bazénu.
Rodiče oceňují nejen výbornou dostupnost s možností parkování, ale také prostornou hernu a kavárničku. Tu většina maminek a tatínků s dětmi využívají k seznámení s prostředím a potřebné aklimatizaci.

V BC Hobit nám nejde jen o to zpestřit rodičům rodičovskou dovolenou a plavat, protože si to společnost žádá, ale rádi bychom rodiče nasměrovali tak, aby se svými dětmi dělali i něco, co je zábavné a co má smysl.
Rádi vás v našem Bazenovém Clubu Hobit přivítáme a budeme velice rádi, pokud se u nás budete cítit spokojeně a budete se k nám s radostí vracet. Team BC Hobit.

Hodnocení spokojené maminky:
Už když jsem byla těhotná, věděla jsem, že bych chtěla s naším malým kloučkem chodit plavat. Ne proto, že chodí všichni ostatní a je to trendy, ale hlavním důvodem, mého rozhodnutí bylo, aby se nebál vody a vytvořil si k ní kladný vztah.
Zbývalo už jen vyřešit otázku, kam na plavání zavítáme. Měla jsem, co porovnávat a jelikož jsem v tomto směru, co se týká činností mého dítěte, velmi náročná, nechala jsem si vše projít hlavou a zvážila veškerá pro a proti. BC Hobit byl pro mě nakonec jasná volba. Už když jsme se do BC Hobit přišli podívat a zjistit si další informace, cítila jsem se tam velmi dobře. Jedním z důvodů byla dlouholetá praxe v oboru. Chtěla jsem i něco v dosahu, kam dojedu jak autem, autobusem nebo dojdu pěšky a BC Hobit všechna tato kritéria splňoval. Místní bazén slouží pouze pro plavání kojenců, batolat a dětí, volné veřejnosti je nepřístupný, což je za mě velké plus.
Po několika odplavaných lekcích mě nadšení neopustilo a bylo jasné, že má volba výběru plaveckého klubu byla ta správná. Instruktorky jsou milé, chápavé, ochotně vše vysvětlí, zdůvodní, ukážou a pomohou, v případě potřeby mají připravenou vždy alternativu cviků. V
bazénu, šatnách, herničce i kavárně je dostatek místa, což ocení lidi jako já, kteří potřebují ke spokojenosti svůj prostor a dostatek místa.
S mým synem máme za sebou už několikátý odplavaný kurz, proto si dovolím vyzdvihnout ještě jednu věc a to, že každý kurz je někam směřován, má cíl
Já i můj malý plaváček to tady milujeme. Markéta Lorenc

Iva Lokvencová, Karlovaráci