O čem mluvíme

Politické hnutí KARLOVARÁCI

Nová parkovací místa při kulturních akcích na Rolavě.

Posílit kapacitu parkovacích míst u Volnočasového areálu Rolava se podařilo zastupitelům hnutí Karlovaráci. Nové možnosti k zaparkování čekají dalších 78 motoristů již o nadcházejícím prázdninovém víkendu 14. – 15. srpna.

„Obavy z nárazového nedostatku parkovacích míst při kulturních akcích na Rolavě jsou pochopitelné, ale věc řešíme. Díky vstřícnosti a pochopení ředitelky Katastrálního úřadu pro Karlovarský kraj Jitky Stoklasové mohou návštěvníci Rolavy využít při víkendovém parkování kapacitu parkoviště úřadu, které je na Sokolovské ulici přímo naproti Kauflandu. Zde zaparkuje 43 osobních vozů,“ říká náměstek karlovarské primátorky Josef Kopfstein (Karlovaráci).

Dalších 35 parkovacích míst se podařilo zajistit díky dohodě s vedením marketu TESCO v ulici Třeboňská naproti parkovišti Volnočasového areálu Rolava. Zde bude parkovací plocha vymezena informačními cedulemi.

S vybudováním zcela nových 31 parkovacích míst v ulici Závodu míru v prostoru mezi tratí a ulicí Nejdecká se počítá na jaře roku 2022.