O čem mluvíme

Politické hnutí KARLOVARÁCI

Dohráli jsme nejnáročnější sezonu v klubové historii

Bezmála 50 zápasů A-teamu v české extralize, českém poháru, superpoháru a 2 evropských pohárech. Navštívili jsme s volejbalem 6 zemí. Získali jsme 2 trofeje ze 3, jen v České poháru jsme se museli sklonit před Českými Budějovicemi.

Finále ligy pak nabídlo neskutečnou podívanou, o které myslím, se bude ještě dlouho mluvit. Dostali jsme soupeře, kterému je třeba vzdát obrovský respekt, protože během roku prošel neskutečnou proměnou (a to nejen personální) a postavil se nám tak na odpor, že do posledního balonu nebylo jisté, kdo vyhraje. Štěstí pak občas přeje připraveným a tentokrát šlo o nás.

Oslavy pomalu končí, emoce snad brzo utichnou a my jako vedení klubu chceme jednak poděkovat všem partnerům (k čemuž se budeme dostávat během následujících dnů a týdnů), ale hlavně našim lidem. Hráčům a trenérům, kteří to zvládli, všem organizátorům, kteří měli celý rok neuvěřitelnou honičku, dobrovolníkům kolem B-teamu (těm chceme obzvláště vyseknout poklonu), medical staffu kolem MUDr. Oldřicha Vastla a rehabilitačního centra Medeor KV.

Dále pak fanouškům, kteří nejen, že nás podporovali celý rok, ale byli schopni vytvořit ve finále takovou kulisu i v Praze, že jsme více vyhrávali tam než doma . Obecně produkt a drama, které finále přineslo patřilo k vrcholům, co jsem na domácí scéně viděl za poslední roky. A za to je potřeba poděkovat všem včetně soupeřů.